Tak kam letos, drahoušku?

3. března 2018 v 13:52 |  Bla bla bla..
Ani nevim, jak se tenhle nápad stal, ale stal se.. Pokud jsem opravdu něco, tak zapálená do blbostí, který mi vydží oooopravdu dlouho. Na příklad? "Hej, nepojedeme letos na dovolenou někam? Láká mě docela Asie." V toto chvíli nastupuju já se svým počítačem a jedu.. "Pojedeme s cestovkou, nebo na vlastní pěst? Jak dlouho tam budeme? V Japonsku mají pěkný tohle, ale v Thajsku zas tamto, jenže já jsem vždycky chtěla na Bali. No ale Čína má Velkou zeď. Mohl by ses se mnou prosím bavit?" ptám se T., když jen kouká a nereaguje na žádnou z mých otázek ani na přísun informací. "Ty si vážně nemocná.", dozvim se jen.. Okej, přiznávám.. Tohle občas přestřelim. JENŽE! kdo by se netěšil na dovolenou?Koneckonců, po dvou měsících mého uzurpování, ať mi konečně řekne, kam teda pojedeme, se stalo to, že pojedu nejspíš sama. Jenže ne do Asie, ale do Ameriky. Jenže ne na dovolenou, ale do školy. Jenže vim kam, ale nevim na jak dlouho. Takže T. místo keců o společný dovolený v Asii bude poslouchat kecy o mé škole v Americe. Každopádně tomu neuteče, bude muset poslouchat přísun informací nadále. Chvála jemu, bude svatořečen.

Má nemoc se prohlubuje o to víc, že trávim už třetí týden doma. Zjišťuju, kde kam co proč jak, šetřim, počítám a přemýšlim,co všechno potřebuju novýho. Což je v rozporu s tím "šetřim". Potřebuju novej foťák nebo mi bude stačit iphone a můj stařičký dědoušek Nikon? Potřebuju nový červený plavky nebo mi stačí starý modrý plavky? Modlim se, aby mi stačilo to starý, jinak nevim, kolik ušetřim.

Proč vůbec škola a ne dovolená? Miluju poznávání nových věcí, proto jazyková škola byla ideálním řešením pro mě. Jezdí tam lidi z celýho světa, takže při zlepšování se v angličtině, se můžu bokem učit třeba základy jinýho jazyka, nebo poznávat kulturu z jejich zemí. Všechno je ale strašně daleko ještě a záleží na tom, kolik zvládnu ušetřit. Snad to dám a nebudu potřebovat nové úplně všechno, tak držte palce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stastnavyhra stastnavyhra | E-mail | Web | 3. března 2018 v 14:23 | Reagovat

Soutěž o peněžní výhry ! Kupujete si losy, ale neradi za ně platíte? Co takhle zkusit web, ve kterém sbíráte losy, za které nic neplatíte ? Losuje se každý týden o peněžní výhry. Registrujte se a zařaďte se tak do slosování už dnes !
www.stastnavyhra.cz ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama